8+0+0+6 8-0+0•6. 9-0-6•1. 9+0+6:1. 0:7+0•5+3 7:7-0• (4+2)

+4
Ответы (2)
  1. 2 марта, 09:48
    0
    8+0+0+6=14

    9+0+6:1=15

    8-0+0•6=8

    9-0-6•1=3

    7:7-0• (4+2) = 6
  2. 2 марта, 10:23
    0
    8+0+0+6=14

    8-0+0*6=8

    9+0+6:1=15

    0:7+0*5+3=3

    7:7-0 * (4+2) = 1