Вычислите

0.0001:0.01

7.54:100

0.8939:01

7.8:1000

0.00081:0.001

+5
Ответы (1)
  1. 26 мая, 17:25
    0
    0.0001:0.01=0.01

    7.54:100=0.0754

    0.8939:01=0.8939*10=8.939

    7.8:1000=0.00078

    0.00081:0.001=0.00081*1000=8.1