45+31 - (х-16) + 58-7=28

+2
Ответы (1)
  1. 18 декабря, 20:34
    0
    45+31 - (х-16) + 58-7=28

    45+31-х+16+58-7=28

    -х=28 - 45-31-16-58+7

    -x=-115 / : (-1)

    x=115