Радиусы 5 см; 3,5 м; 12 мм болатын шенбердин узындыгын табындар

+4
Ответы (1)
  1. 20 сентября, 18:23
    0
    С=2 пr

    C=2*3.14*5=31.4 см

    С=2*3.14*3.5=21.98 м

    С=2*3.14*12=75.36 мм