480:80 + (647-599) * 15+504:24

+1
Ответы (1)
  1. 19 июля, 16:43
    0
    1. (647-599) = 48.

    2. 480:80 = 6.

    3. 48*15 = 720.

    4. 504:24 = 21.

    5. 720+21 = 741.