9-0,0033:0,6+0,18-5,4

+1
Ответы (1)
  1. 19 января, 21:25
    0
    9-0,0033:0,6+0,18-5,4

    0,0033:0,6=0,0055

    9-0,0055=8,9945

    8,9945+0,18-5,4=9,1745

    9,1745-5,4=3,7745