8 + = 35-20 18 - = 29-20 - 8=36-30

9 + = 57-40 12 - = 60-56 - 7=49-43

6 + = 24-10 11 - = 95-90 - 5=18-9

+2
Ответы (1)
  1. 12 ноября, 14:03
    0
    8+7=35-20 18-9=29-20 14-8=36-30

    9+8=57-40 12-8=60-56 13-7=49-43

    6+8=24-10 11-6=95-90 14-5=18-9