Виконайте множення - p (3-m)

+5
Ответы (2)
  1. 20 сентября, 19:48
    0
    -р (3-m) = - 3p+m=m-3p

    Вот
  2. 20 сентября, 21:25
    0
    -p (3-m) = - 3p+m=m-3p Вот тебе