87 (82 28) 6=76 кандай танба коиылады

+2
Ответы (1)
  1. 8 апреля, 10:37
    0
    85 - (82-28) : 6=

    1) (82-28) = 54

    2) 54:6=9

    3) 85 - 9=76

    ответ 76