7/? + 3/? - 4/5 = 1/2

+1
Ответы (1)
  1. 21 июня, 18:16
    0
    7/10+3/5-4/5=1/2

    7/10+6/10-8/10=1/2

    5/10=1/2

    1/2=1/2