1) 1 1/9 = 2) 2 1/9 = 3) - 31/9 4) - 1/9 =

+2
Ответы (1)
  1. 28 февраля, 08:57
    0
    1) 1 1/9 = 19/9; 2) 2 1/9 = 28 / 9;

    3) - 31/9 = - 2 4/9; 4) - 1/9 = ?