40,3/4 + (10,27/40-x) = 45,3/40

+2
Ответы (1)
  1. 27 января, 00:38
    0
    10,075 + (0,25675-х) = 1,1325

    10,075+0,25675-х=1,1325

    10,33175-х=1,1325

    -х=1,1325-10,33175

    -х=-9,19925

    х = 9,19925