26+12:6.200-7*2. (130-25) * 2. 2 * (116-112). 5*4+36:9. 12-4+2*3.

+4
Ответы (2)
  1. 28 июня, 18:20
    0
    26+12:6=28.

    200-7*2=186.

    (130-25) * 2=210.

    2 * (116-112) = 8.

    5*4+36:9=24.

    12-4+2*3=14.
  2. 28 июня, 18:55
    0
    28; 186; 210; 8; 80; 14