Сравни: 28% от 3.5 и 32% от 3.7

+5
Ответы (2)
  1. 19 февраля, 21:21
    0
    х = (3.5*28) : 100=0.98

    х = (3.7*32) : 100=1.184

    0.98∠ 1.184
  2. 19 февраля, 21:47
    0
    3,5/100*28=0,98

    3,7/100*32=1,184

    32% от 3.7 > 28% от 3.5