1. 6-1 9/12*3+3/6*7/21=

2. (3/4) ³ =

+5
Ответы (1)
  1. 14 декабря, 23:54
    0
    1) = 6-19/4+1/6=72/12 - 147/12 + 2/12 = - 73 / 12 = - 6 1/12

    2) = 27 / 64