70: (*-8) = 5, 54: (*+7) = 3,

10 год. 23 хв.-56 хв=

13 год. 48 хв.+29 год. 34 хв. =

+5
Ответы (1)
  1. 15 мая, 03:30
    0
    70: (х-8) = 5

    х-8=70:5

    х-8=22

    х=14+8

    х=22

    54: (х+7) = 3

    х+7=54:3

    х+7=18

    х=18-7

    х=11

    10 год 23 хв - 56 хв = 623 хв - 56 хв = 567 хв = 9 год 27 хв

    13 год 48 хв + 29 год 34 хв = 43 год 22 хв