162*4 + (198+231) : 3

?

+1
Ответы (1)
  1. 1 марта, 17:40
    0
    162*4 + (198+231) : 3=791

    1) 198+321=429

    2) 429:3=143

    3) 162*4=648

    4) 143+648=791