3 3/10: (8/25+9/20) - 64/35*5/4 =

+3
Ответы (1)
  1. 28 июня, 21:30
    0
    33/10 : 77/100 - 16/7=33/10 * 100/77-16/7=3*10/7-16/7=30/7-16/7=2