22+2*1=

56-6*2=

(67-7) : 2=

(47-7) : 2 =

+2
Ответы (2)
  1. 27 июня, 07:08
    0
    1) 24

    2) 44

    3) 30

    4) 20
  2. 27 июня, 07:12
    0
    22+2*1=2+22=24

    56-6*2=56-12=44

    (67-7) : 2=60:2=30

    (47-7) : 2=40:2=20