Б) (4/5-х) + 13 / 20=25/30

+4
Ответы (1)
  1. 23 июля, 10:26
    0
    (2 (3

    4/5-х=25/30-13/20

    4/5-х=50/60-39/60

    4/5-х=11/60

    (12

    х=11/60+4/5

    х=11/60+48/60

    х=59/60