12-0,353*9 - (61,355+7) : (94,7-1,7) =

+1
Ответы (2)
  1. 4 июля, 12:48
    0
    1) 61,355+7=68,355

    2) 94,7-1,7=93

    3) 0,353*9=3,177

    4) 68,355:93=0,735

    5) 12-3,177=8,823

    6) 8,823-0,735=8,088
  2. 4 июля, 12:50
    0
    12-0,353*9 - (61,355+7) : (94,7-1,7) = 104,088.