1/4*5 + 1/5*6+1/6*7+1/7*8+1/8*9+1/9*10 =

+3
Ответы (1)
  1. 14 августа, 23:49
    0
    5/4+6/5+7/6+8/7+9/8+10/9 = 3150/2520+3024/2520 + 2940/2520+2880/2520+2835/2520+2800/2520 = 17629/2520 = 6 2509/2520