15,2:1,9+0,51+0,17+0,48:0,08

+1
Ответы (1)
  1. 13 августа, 11:24
    0
    15,2:1,9+0,51+0,17+0,48:0,08=14,68

    1) 15,2:1,9=8

    2) 0,48:0,08=6

    3) 8+0,51 = 8,51

    4) 8,51+0,17 = 8,68

    5) 8,68+6 = 14,68