5000000+7686439+28428732686

+5
Ответы (1)
  1. 20 ноября, 18:32
    0
    5000000 + 7686439 + 28428732686 = 28441419125

    5000000 + 7686439 = 12686439

    12686439 + 28428732686 = 28441419125