7 1/2+4=, 7 1/2-4 1=, 13 3/7+5=, 2 8/9+19=, 37 5/9-9=, 34 5/11+9=, 14 3/11-3/11=, 7 2/13-7 =, 11 1/2 - 11 1/2=, 2 - 1/3=, 5-3/4 10-2/9=

+2
Ответы (1)
  1. 12 мая, 16:57
    0
    7 1/2+4=11 1/2

    7 1/2-4 1=-34 1/2

    13 3/7+5=18 3/7

    2 8/9+19=21 8/9

    37 5/9-9=28 5/9

    34 5/11+9=43 5/11

    14 3/11-3/11=14

    7 2/13-7 = 2/13

    11 1/2 - 11 1/2=0

    2 - 1/3=1 2/3

    5-3/4=4 1/4

    10-2/9=9 7/9