5,75 - (х-4 5/7) = 2 1/12

+2
Ответы (1)
  1. 16 августа, 14:20
    0
    X-4 5/7 = 5,57-2,5

    x - 4 5/7 = 3,07

    x=3 7/100 + 4 5/7

    x = 7 49+500/700

    x=7 549/700