300000 + 60000 + 6 / 6

+3
Ответы (2)
  1. 31 мая, 16:54
    0
    1) 6/6=1

    2) 300000+60000=360000

    3) 360000+1=360001
  2. 31 мая, 18:04
    0
    1) 6:6=1

    2) 30000+60000 = 90000

    3) 90000+1=90001