58-20+c=40. C - (20+9) = 60

+1
Ответы (1)
  1. 10 мая, 04:58
    0
    58-20+с=40

    с=40-58+20

    с=2

    58-20+2=40

    с - (20+9) = 60

    с=60 + (20+9)

    с=89

    89 - (20+9) = 60