270:90 = 90*2 = 60:2 = 5*5=

+1
Ответы (2)
  1. 21 мая, 19:14
    0
    270:90=3.

    90*2=180.

    60:2=30.

    5*5=25.
  2. 21 мая, 20:49
    0
    270/90=3 90*2=180 60/2=30 5*5=25