21:7 + (42-14) : 4 - (44-14) : 5

+1
Ответы (1)
  1. 10 июня, 21:33
    0
    21:7 + (42-14) : 4 - (44-14) : 5=4

    1) 42-14=28

    2) 44-14=30

    3) 21:7=3

    4) 28:4=7

    5) 30:5=6

    6) 3+7=10

    7) 10-6=4