2*5*4 = 2*4*4 = 2*3*4 = 4*3+4*4 = 7*4+14 = 8*4-13 = 4*9-4*7=

+1
Ответы (2)
  1. 23 мая, 14:59
    0
    2*5*4=40

    2*4*4=32

    2*3*4=24

    4*3+4*4=28

    7*4+14=42

    8*4-13=19

    4*9-4*7=8
  2. 23 мая, 16:32
    0
    2*5*4=40

    2*4*4=32

    2*3*4=24

    4*3+4*4=12+16=28

    7*4+14=28+14=42

    8*4-13=32-13=19

    4*9-4*7=4 (9-7) = 8