1) 0,08 от 12 2) 25% от 5,6

+5
Ответы (1)
  1. 22 июля, 12:07
    0
    1) 0,08 * 12 = 0,96

    2) 25% = 25/100 = 0,25

    0,25 * 5,6 = 1,4