1/7+5/7 5/11+2/11 1/10 + 7/10 4/17++5/17

+5
Ответы (1)
  1. 4 февраля, 13:25
    0
    1/7+5/7 = 6/7

    5/11+2/11=7/11

    1/10+7/10=8/10=4/5

    4/17+5/17=9/17