2+2*2=?

8*8:8+8-8=?

1+2+3+4+5+6+7+8+9+0=?

+4
Ответы (2)
  1. 7 марта, 00:53
    0
    2+2*2=6

    8*8:8+8-8=8

    1+2+3+4+5+6+7+8+9+0=45
  2. 7 марта, 03:53
    0
    2+2*2=6

    8*8:8+8-8=8

    1+2+3+4+5 + ... = 45