1) 7/9*6

2) 4*3/20

3) 5/6*3

4) 14*7/16

5) 27*2/9

Умножьте

+4
Ответы (1)
  1. 25 июля, 20:42
    0
    7/9*6=14/3=4 2/3

    4*3/20=3/5

    5/6*3=5/2=2 1/2

    14*7/16=49/8=6 1/8

    27*2/9=6