Сакен сатып алатын китаби ушин кассирге 500 тг акша берди. Кассир оган осы акшасынын 3/25 ин кайтарды. Сакен сатып алган китаптин багасы неше тенге

+1
Ответы (1)
  1. 12 февраля, 17:36
    0
    500:3/25=500*3/25=60

    500-60=440