480*700 + (576001-497542) * 9=

+1
Ответы (2)
  1. 23 июля, 22:54
    0
    1) 576001-497542=78459

    2) 480*700=336000

    3) 78459*9=706131

    4) 336000+706131=1042131
  2. 24 июля, 01:40
    0
    336 000 + 706 131 = 1 042 131