2 1/4*7/9+2/9*2 1/4=

5 5/6*1 5/7+1 1/6*3/7=

5/6*1 7/11*4,4=

7 6/7*1 6/11+3 1/7*3/11=

3/8*2 2/7*4 2/3=

+1
Ответы (1)
  1. 12 января, 01:09
    0
    2 1/4*7/9+2/9*2 1/4=

    5 5/6*1 5/7+1 1/6*3/7=

    5/6*1 7/11*4,4=

    7 6/7*1 6/11+3 1/7*3/11=

    3/8*2 2/7*4 2/3=16.5 ответ: 16.5