9+8=9+1□,8+5=8+2+□, 7+6=7+□+3,9+7=9+□+6

+2
Ответы (2)
  1. 26 июля, 12:05
    0
    9+8=9+1+7,

    8+5=8+2+3,

    7+6=7+3+3,

    9+7=9+1+6
  2. 26 июля, 13:22
    0
    9+8=9+1+7 8+5=8+2+3 7+6=7+3+3 9+7=9+1+6