150•3 - (280-35) + (230+370=

+1
Ответы (2)
  1. 18 июня, 04:43
    0
    1) 150•3=450

    2) 280-35=245

    3) 230+370=600

    4) 450-245=205

    5) 205+600=805

    Ответ: 805
  2. 18 июня, 06:57
    0
    150•3 - (280-35) + (230+370) = 805