Записи числа у вигляди сумм розрядних доданкив: 536=,209=,290=

+1
Ответы (2)
  1. 9 февраля, 01:02
    0
    536=500+30+6. 209 = 200+9. 290=200+90
  2. 9 февраля, 01:45
    0
    Правильно - 536 = 500+30+6, 209=200+9, 290=200+90.