2 7/10 + 9 2/15; 1 7/12 + 3 5/9; 3 1/12+4 2/15.

+2
Ответы (1)
  1. 21 августа, 18:43
    0
    2 7/10 + 9 2/15 = 11 5/6

    1 7/12 + 3 5/9 = 5 5/36

    3 1/12+4 2/15 = 7 13/60