5+5=? 8+8=? 10+10=? 12+12=?

:-)

+1
Ответы (2)
  1. 12 апреля, 03:06
    0
    5+5=10; 8+8=16; 10+10=20; 12+12=24.
  2. 12 апреля, 04:36
    0
    5+5=10

    8+8=16

    10+10=20

    12+12=24