12: (-2,4) + (-3,5) - (-4). - 0,65*4/13*1.2/3:5/9

+3
Ответы (1)
  1. 25 января, 14:36
    0
    12: (-2,4) + (-3,5) - (-4) = 12: (-2,4) - 3,5+4=-5-3,5+4=-8,5+4=-4,5