2+2=?

3+3=?

4+4=?

1+1=?

10+10=?

+4
Ответы (2)
  1. 13 июля, 04:34
    0
    2+2 = 4

    3+3 = 6

    4+4=8

    1+1=2

    10+10=20
  2. 13 июля, 06:40
    0
    1) 4'2) 6'3) 8'4) 2'5) 20