4 (2 х+5) - (6-8 х)

-у (3+2 а) - (4 у+4 а)

(А+б) - (а+б) - б

+1
Ответы (1)
  1. 18 мая, 02:15
    0
    1) 8 х+20-6+8 х=16 х+14

    2) - 3 у-2 ау-4 у-4 а=-4 а-7 у-2 ау

    3) а+б-а-б-б=-б