600 000-1794048-40=?

+2
Ответы (2)
  1. 23 июля, 02:02
    0
    600.000 - 1.794.048 - 40 = - 1194088
  2. 23 июля, 02:59
    0
    600.000-1794048 = - 1.194.048

    1.194.048-40=1.194.088