1/3-1/2=

2/5-3/4=

-7/9-1/2=

+2
Ответы (1)
  1. 26 октября, 07:24
    0
    1/3 - 1/2 = - 1/6

    2/5 - 3/4 = - 7/20

    -7/9 - 1/2 = - 23/18 = 1 5/18