А 0,51+0,8 * (5:4+38:1,9+91,2:15,2=?

+5
Ответы (1)
  1. 4 февраля, 10:42
    0
    5:4=1.25

    38:1.9=20

    91.2:15,2=6

    1.25+20=21.25

    21.25+6=27.25

    0.8*27.25=21.8

    0.51+21.8=22.31