5:5*6:1+127-1*127+123

+4
Ответы (1)
  1. 11 октября, 22:52
    0
    1) 5:5=1

    2) 1*6=6

    3) 6:1=6

    4) 1*127=127

    5) 6+127=133

    6) 133-127=6

    7) 6+6=12